Na záver školského roka sme si užili spoločný výlet, počas ktorého sme spojili zábavu, poznávanie aj oddych. Navštívili sme History park v Štefanovej, kde sme sa dozvedeli zaujímavosti z histórie a užili si príjemné chvíle spolu.
Ďalšou zastávkou bolo Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre, kde sme spoznali život a dielo jednej z najvýznamnejších osobností slovenských dejín.
Výlet sme zakončili v Hoteli pod Lipou, kde nás čakal chutný obed, kúpanie, hry a veľa smiechu. Bol to krásny deň plný nových zážitkov, dobrej nálady a spoločných chvíľ, na ktoré budeme radi spomínať.
Ďakujeme všetkým deťom aj pani učiteľkám za skvelú atmosféru a rodičom za finančnú podporu!
