Sponzori

Navigácia

Školský poriadok

 • Vianočné tvorivé dielne

 • Vianočné trhy

 • Bubnovačka

 • Olympiáda z ANJ

  Dňa 14.11. sa na našej škole uskutočnilo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Súťažiaci kategórie 1B si zmerali sily vo viacerých zručnostiach, a to: počúvanie s porozumením, čítanie s porozumením, gramatika, slovná zásoba, tvorenie krátkeho príbehu na základe obrázku a hranie rolí. Aj napriek nižšej účasti sa napätie dalo krájať a žiaci nám predviedli skvelé výkony. Na druhom mieste sa umiestnil Adrián Prv a 1. miesto s postupom do obvodného kola obsadila Lucia Kucharová. Výhercom srdečne gratulujeme.

 • Aladin

  Do galérie Aladin boli pridané fotografie.

 • Tajomstvá papiera

  V krásnej historickej budove Múzea knižnej kultúry – Oláhovho seminára sa dňa 24.10. žiaci 8. a 9. ročníka zúčastnili na sprievodnom podujatí k expozícii Slováci, píšte po slovensky! Pani lektorka nás oboznámila s históriou prvých písomností až po obdobie stredoveku. Prednášku dopĺňala viacerými zaujímavosťami a tiež ukážkami dobových artefaktov. Na záver si žiaci mali možnosť prezrieť priestory múzea a tiež vyskúšať prácu stredovekých pisárov písaním s husím perom. Napokon mohli v rámci tvorivých dielní popustiť uzdu svojej fantázii a nakresliť si vlastného čarovného tvora na imitáciu stredovekého papiera.

 • Svetový deň behu

  Do galérie Svetový deň behu boli pridané fotografie.

  Dňa 8. 11. sa žiaci našej školy zapojili do aktivít v rámci Svetového dňa behu. Najskôr sa oboznámili s históriou Svetového dňa behu a s významom behu pre naše zdravie. Následne si zmerali sily v šprinte. Chlapci a dievčatá boli rozdelení do kategórií podľa ročníkov. Traja najlepší bežci v každej kategórii boli za svoje výkony odmenení.

   

  Výsledky:

   

  Kategória 1. a 2. ročník:

  1. miesto: Adam Vaško

  2. miesto: Nela Lukačovičová

  3. miesto: Šimon Danko

   

  Kategória 3. a 4. ročník – chlapci:

  1. miesto: Richard Hlavatovič

  2. miesto: Samuel Vaško

  3. miesto: Tobiáš Novák

   

  Kategória 3. a 4. ročník – dievčatá:

  1. miesto: Lea Bednáriková

  2. miesto: Sára Ružičková

  3. miesto: Anežka Nováková

   

  Kategória 5. a 7. ročník – chlapci:

  1. miesto: Marek Drobný

  2. miesto: Dávid Cuninka

  3. miesto: David Svíba

   

  Kategória 5. a 7. ročník – dievčatá:

  1. miesto: Kristína Slezáková

  2. miesto: AnetaKohutovičová

  3. miesto: Natália Vyskočová

   

  Kategória 8. a 9. ročník – chlapci:

  1. miesto: Jakub Novák

  2. miesto: Lukáš Drobný

  3. miesto: Ladislav Čelko

   

  Kategória 8. a 9. ročník – dievčatá:

  1. miesto: Petra Danková

  2. miesto: Nina Šmatlíková

  3. miesto: AnetaStaráčková

 • Stolný tenis

  Do galérie Stolný tenis boli pridané fotografie.

  Dňa 5.11. nás žiaci Lukáš Drobný, Lukáš Danko a Marek Drobný reprezentovali v základnom kole okresných majstrovstiev základných škôl v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnilo v priestoroch Strednej športovej školy Jozefa Herdu v Trnave. Naše družstvo porazilo domácich i súťažiacich z Dolných Orešian a vybojovalo si tak postup do finále. Víťazom srdečne gratulujeme a držíme palce vo finále.

 • Medzinárodný deň knižníc

  Do galérie Medzinárodný deň knižníc boli pridané fotografie.

  Dňa 28.10. sme si pripomenuli medzinárodný deň školských knižníc, ktorý sa oslavuje od roku 1999. Tohtoročná téma mala názov: „Inšpirujúci žiaci, tvorivá myseľ: 145. výročie narodenia Jozefa Gregora Tajovského.“ Žiaci 1. stupňa mali možnosť navštíviť našu školskú knižnicu, kde im pani učiteľky vysvetlili prácu s knihami i dobré čitateľské zvyky a trpezlivo odpovedali na mnohé zvedavé otázky. Žiaci 2. stupňa boli rozdelení do skupín, v ktorých súťažili v rámci troch disciplín. Hľadali informácie, využívali dedukciu a cvičili si tiež postreh. Prvenstvo získali žiaci: Adrián Prvý, Lucia Kucharová, Jakub Novák, Natália Vyskočová a Dušan Vyskoč, ktorí dostali aj malú odmenu.

 • Florbal

  Do galérie Florbal boli pridané fotografie.

 • Október v MŠ

  Do galérie Október v MŠ boli pridané fotografie.

 • Fotorámiky

  Do galérie Fotorámiky boli pridané fotografie.

  Dňa 29. 10. 2019 sa žiaci 1.- 4. ročníka zúčastnili exkurzie do Západoslovenského múzea v Trnave. Prezreli si časť expozície múzea, a potom, pod dohľadom pani lektorky sa zúčastnili na tvorivých dielňach. Tu si žiaci vyrábali pomocou rôznych techník fotorámiky.

  Cestou späť na autobusovú stanicu sme si spoločne pozreli železničnú stanicu – kde si môžu kúpiť lístky, ako si vybrať vlak a ako sa celkovo na nej zorientujú.

 • Riaditeľské voľno dňa 20. 11. 2019

  Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Dobrá Voda oznamuje, že v zmysle vyhlášky 518/2010 MŠ SR, ktorou sa mení vyhláška MŠ SR č. 231/2009 Z. z. o podrobnostiach a organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách a podľa § 150, ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov, poskytujeme žiakom Základnej školy s materskou školou, 919 44 Dobrá Voda 150

   

  dňa 20. 11. 2019 riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov (Testovanie 5 - 2019).

 • Naši prváci

  Do galérie Naši prváci boli pridané fotografie.

 • Zatvorenie MŠ počas jesenných prázdnin

  Počas jesenných prázdnin 30. - 31. októbra 2019 (streda, štvrtok), bude Materská škola ZATVORENÁ z prevádzkových dôvodov.

  Prevádzka začne 4. novembra 2019 (pondelok). 

  Za pochopenie ďakujeme.

 • Voľné pracovné miesta

  Zš s Mš Dobrá Voda ponúka voľné pracovné miesta na pozície:

  - Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - chémia, biológia, informatika

  - Pedagogický asistent

  - Ekonóm/ka.

  Viac informácií o ponukách nájdete v sekcii Pracovné ponuky. 

 • DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

  Vážení rodičia!

   

  V sekcii DOKUMENTY - DOKUMENTY NA STIAHNUTIE sme pre vás predpripravili najbežnejšie dokumenty (žiadosti) potrebné pri komunikácii s vedením školy. V prípade potreby tlačivo jednoducho stiahnete kliknutím na odkaz, vytlačíte, vyplníte a odovzdáte v škole.

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou
  919 54 Dobrá Voda 150
 • +421 033 554 71 06
  0911 908 487

Fotogaléria