Slávnostné otvorenie školského roka 2020/2021

Letným prázdninám zasa raz odzvonilo, a tak sme sa 2. 9. 2020 opäť zišli pred budovou ZŠ Dobrá Voda, aby sme slávnostne otvorili nový školský rok 2020/2021. Pod povinnými rúškami, ktoré sme museli mať nasadené v rámci bezpečnostných opatrení, sa skrývali úsmevy pri opätovnom stretnutí s kamarátmi i s pani učiteľkami. Na úvod programu sa už tradične areálom školy niesli slová a tóny slovenskej hymny. Po nej sa prítomným žiakom, rodičom aj zamestnancom školy prihovorili pani riaditeľka a pán starosta obce. Slávnostné otvorenie školského roka spestrila aj milá báseň v podaní našej šikovnej tretiačky. Súčasťou programu bolo tiež privítanie nových žiakov našej základnej školy, a to nielen našich prváčikov, ale aj dvoch žiakov tretieho ročníka. Nielen im, ale aj všetkým žiakom našej školy držíme palce a veríme, že sa im v tomto školskom roku bude dariť.

Viac obrázkov nájdete vo fotoalbume.