Vychádzka do prírody

Dňa 8. 9. 2020 sa pre žiakov našej školy konali didaktické hry a praktická časť účelového cvičenia. Žiaci 1. aj 2. stupňa sa spolu so svojimi pani učiteľkami vybrali na vychádzku do terénu. Mladší žiaci absolvovali kratšiu trasu pod Mariáš, pre starších žiakov bola pripravená dlhšia trasa vedúca cez hrad Dobrá Voda. Cestou si deti nielen zopakovali svoje vedomosti z dopravnej výchovy, ale pozorne si všímali aj rôzne typy turistického značenia. Po prehliadke zrúcanín hradu i starší žiaci zamierili pod Mariáš, kde ich čakala zaslúžená odmena v podobe opekačky. Čoskoro sa už lákavá vôňa špekáčikov a slaninky šírila do diaľky a deti si vychutnávali vlastnoručne opekané dobroty. Počasie školskej akcii prialo, a tak zvyšný čas slnečného predpoludnia deti strávili loptovými hrami a šantením na neďalekých preliezkach.

Viac obrázkov nájdete vo fotoalbume.