Sponzori

Navigácia

Školský poriadok

 • Stolný tenis

  Do galérie Stolný tenis boli pridané fotografie.

  Dňa 5.11. nás žiaci Lukáš Drobný, Lukáš Danko a Marek Drobný reprezentovali v základnom kole okresných majstrovstiev základných škôl v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnilo v priestoroch Strednej športovej školy Jozefa Herdu v Trnave. Naše družstvo porazilo domácich i súťažiacich z Dolných Orešian a vybojovalo si tak postup do finále. Víťazom srdečne gratulujeme a držíme palce vo finále.

 • Medzinárodný deň knižníc

  Do galérie Medzinárodný deň knižníc boli pridané fotografie.

  Dňa 28.10. sme si pripomenuli medzinárodný deň školských knižníc, ktorý sa oslavuje od roku 1999. Tohtoročná téma mala názov: „Inšpirujúci žiaci, tvorivá myseľ: 145. výročie narodenia Jozefa Gregora Tajovského.“ Žiaci 1. stupňa mali možnosť navštíviť našu školskú knižnicu, kde im pani učiteľky vysvetlili prácu s knihami i dobré čitateľské zvyky a trpezlivo odpovedali na mnohé zvedavé otázky. Žiaci 2. stupňa boli rozdelení do skupín, v ktorých súťažili v rámci troch disciplín. Hľadali informácie, využívali dedukciu a cvičili si tiež postreh. Prvenstvo získali žiaci: Adrián Prvý, Lucia Kucharová, Jakub Novák, Natália Vyskočová a Dušan Vyskoč, ktorí dostali aj malú odmenu.

 • Florbal

  Do galérie Florbal boli pridané fotografie.

 • Október v MŠ

  Do galérie Október v MŠ boli pridané fotografie.

 • Fotorámiky

  Do galérie Fotorámiky boli pridané fotografie.

  Dňa 29. 10. 2019 sa žiaci 1.- 4. ročníka zúčastnili exkurzie do Západoslovenského múzea v Trnave. Prezreli si časť expozície múzea, a potom, pod dohľadom pani lektorky sa zúčastnili na tvorivých dielňach. Tu si žiaci vyrábali pomocou rôznych techník fotorámiky.

  Cestou späť na autobusovú stanicu sme si spoločne pozreli železničnú stanicu – kde si môžu kúpiť lístky, ako si vybrať vlak a ako sa celkovo na nej zorientujú.

 • Riaditeľské voľno dňa 20. 11. 2019

  Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Dobrá Voda oznamuje, že v zmysle vyhlášky 518/2010 MŠ SR, ktorou sa mení vyhláška MŠ SR č. 231/2009 Z. z. o podrobnostiach a organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách a podľa § 150, ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov, poskytujeme žiakom Základnej školy s materskou školou, 919 44 Dobrá Voda 150

   

  dňa 20. 11. 2019 riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov (Testovanie 5 - 2019).

 • Naši prváci

  Do galérie Naši prváci boli pridané fotografie.

 • Zatvorenie MŠ počas jesenných prázdnin

  Počas jesenných prázdnin 30. - 31. októbra 2019 (streda, štvrtok), bude Materská škola ZATVORENÁ z prevádzkových dôvodov.

  Prevádzka začne 4. novembra 2019 (pondelok). 

  Za pochopenie ďakujeme.

 • Voľné pracovné miesta

  Zš s Mš Dobrá Voda ponúka voľné pracovné miesta na pozície:

  - Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - chémia, biológia, informatika

  - Pedagogický asistent

  - Ekonóm/ka.

  Viac informácií o ponukách nájdete v sekcii Pracovné ponuky. 

 • DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

  Vážení rodičia!

   

  V sekcii DOKUMENTY - DOKUMENTY NA STIAHNUTIE sme pre vás predpripravili najbežnejšie dokumenty (žiadosti) potrebné pri komunikácii s vedením školy. V prípade potreby tlačivo jednoducho stiahnete kliknutím na odkaz, vytlačíte, vyplníte a odovzdáte v škole.

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou
  919 54 Dobrá Voda 150
 • +421 033 554 71 06
  0911 908 487

Fotogaléria