• Veľký úspech našej žiačky

• Výtvarne nadaní žiaci našej školy dostali šancu predviesť svoj talent a fantáziu v súťaži Malý princ, ktorú vyhlásilo Centrum voľného času v Trnave. Úlohou detí bolo stvárniť zaujímavý príbeh Malého princa a vytvoriť novú planétu s výnimočnou postavou, ktorú by Malý princ mohol navštíviť. Na hodinách výtvarnej výchovy v priebehu niekoľkých týždňov vznikali veľmi pekné a nápadité práce. Do súťaže nakoniec poputovali štyri najlepšie diela žiakov druhého stupňa. Konkurencia v súťaži, do ktorej sa zapojili školy z celého Slovenska, bola naozaj veľká – do súťaže bolo zaslaných viac ako tristo výkresov. O to viac nás potešilo, že aj žiačka našej školy sa ocitla na zozname ocenených autorov. Naša šikovná ôsmačka Anetka Kohutovičová sa umiestnila na krásnom druhom mieste v kategórii žiakov II. stupňa ZŠ. Anetke k úspechu gratulujeme a prajeme veľa inšpirácie do ďalšej výtvarnej tvorby.